Адреса представництва Телефон: (044) 594-94-64, 097-331-77-88

Гарантія

Протягом багатьох років ми співпрацювали з багатьма виробниками кліматичного обладнання з метою створити досконалий продукт для наших клієнтів. Рік у рік ми вдосконалювали свій підхід до вибору техніки та принципів роботи з нею. Ми постійно збільшували свої потужності, що дозволяло нам отримувати все вигідніші умови співпраці та поступово переходити на більш високий рівень. Сьогодні ми пишаємось нашими досягненнями, оскільки працюємо з лідерами з виробництва кліматичної техніки у світі, що забезпечує максимальну надійність та гарантує виготовлення продукції за останніми технологіями.

Гарантією якості у виробництві всіх типів кондиціонерів є використання програми контролю якості, яка визначає, наскільки обладнання відповідає всім нормам і світовим стандартам якості, що висуваються. Обов'язкове стовідсоткове тестування всіх вузлів і комплектуючих, скрупульозний контроль за дотриманням технології складання та проведення обов'язкових випробувань кожного кондиціонера, що випускається із заводу. У рамках програми компанія-виробник відстежує і всю подальшу «долю» обладнання, що випускається: контроль ведеться і на етапах проектування, монтажу, і сервісного обслуговування.

Про високу якість побутових та напівпромислових кондиціонерів наших виробників свідчать численні міжнародні та національні нагороди, у тому числі «Золота зірка», «Платинова зірка», «Світовий бренд» тощо. Цим зумовлено бездоганну якість кондиціонерів наших торгових марок. Сувора політика в галузі якості, чітка постановка цілей та бездоганно налагоджена програма менеджменту якості дають у результаті: 100% контролю якості основних компонентів обладнання, тестування готового продукту на наявність браку та відповідність міжнародним стандартам якості ISO 9001 та ISO 14001.

Гарантія обладнання. Що потрібно знати.

Компанія «Клімат Техніка» має статус авторизованого гарантійного центру таких торгових марок як Mitsushito. Термін гарантії на кондиціонери торгової марки Mitsushito – 3 роки.

Термін гарантії починає діяти з моменту введення в експлуатацію кондиціонера. Протягом цього періоду ви маєте право розраховувати на гарантійне усунення несправностей, що виникли в процесі експлуатації через причини виробничого браку або передчасного виходу з ладу комплектуючих кондиціонера.

Гарантійне обслуговування надається за дотриманням норм щодо надання гарантії. Прослідкуйте, щоб при покупці кондиціонера Вам обов'язково видали офіційну рахунок-фактуру або чек та правильно заповнений гарантійний талон.

Просимо Вас уважно вивчити інструкцію з експлуатації обладнання та умови гарантійного обслуговування. Рекомендуємо Вам перевірити правильність заповнення гарантійного талона за наступними розділами та пунктами. Гарантійний талон складається із двох частин.


Зразок правильно заповненого гарантійного талона
Для збільшення клацніть по фотографії

Перша – дані про обладнання, до яких входять такі пункти:

  1. назва моделі;
  2. серійні номери внутрішнього та зовнішнього блоку кондиціонера;
  3. дата продажу;
  4. назва фірми-продавця;
  5. адреса фірми-продавця;
  6. дата продажу;
  7. чітка печатка фірми-продавця.

Друга – дані щодо встановлення кондиціонера:

  1. назва фірми-установника; П.І.Б. майстра із встановлення;
  2. адресу та телефон клієнта;
  3. чітка печатка фірми-установника;
  4. дата монтажу;
  5. підпис клієнта-покупця.

У випадку, коли дані, зазначені в гарантійному талоні, змінені, стерті або переписані, талон визнається недійсним. Зберігайте гарантійний талон та документи, що підтверджують придбання щонайменше протягом гарантійного терміну. Гарантія не розповсюджується на обладнання, встановлене монтажною організацією, яка не має відповідних документів на проведення монтажних робіт.

Безкоштовний гарантійний ремонт не надається, якщо:

  1. Серійний номер обладнання, зазначений у гарантійному талоні, не відповідає номеру обладнання наданого в ремонт;
  2. Здійснення монтажу, ремонту, профілактичного технічного обслуговування здійснено не уповноваженою особою;
  3. Обладнання експлуатувалося з відхиленням від встановлених норм Державних Технічних Стандартів мережі електроживлення, телекомунікацій та кабельних мереж;
  4. Механічні пошкодження;
  5. Попадання сторонніх предметів, рідин, комах у середину пристрою;
  6. Обладнання вийшло з ладу з вини покупців або третіх осіб (механічні ушкодження, дії хімічних речовин, самостійний ремонт, неякісне або невиправлене електроживлення тощо);
  7. Обладнання вийшло з ладу внаслідок стихійного лиха (удару блискавки, пожежі, потопу тощо), а також інших причин, що знаходяться поза контролем продавця та виробника;
  8. Самостійне встановлення покупцем або третіми особами додаткових пристроїв, що не передбачені виробником;
  9. Минув термін дії гарантії.

Згадуємо! Для забезпечення тривалої та якісної роботи кондиціонера, йому потрібне мінімальне щомісячне сервісне обслуговування та щорічне технічне профілактичне обслуговування. Періодичність сервісного обслуговування залежить від частоти використання кондиціонера. Якщо Ви користуєтеся кондиціонером лише кілька годин на день, то обслуговування можна звести до мінімуму, тобто на початку та наприкінці сезону (навесні та восени).

Відділ сервісу

 Адреса: м. Київ, просп. Миколи Бажана, 14А, 5-й поверх

 Телефон: (044) 594-94-64, 097-331-77-88, 050-331-77-88, 093-331-77-88

 Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Графік роботи: Пн-Чт: 09:00-18:00, Пт: 09:00-17:00