Адреса представництва Телефон: (044) 594-94-64, 097-331-77-88

Побутові кондиціонери

On/Off серія LG1
On/Off серія LG1

 Побутові кондиціонери Mitsushito

Протягом багатьох років ми співпрацювали з багатьма виробниками кліматичного обладнання з метою створити досконалий продукт для наших клієнтів. Рік у рік ми вдосконалювали свій підхід до вибору техніки та принципів роботи з нею. Ми постійно збільшували свої потужності, що дозволяло нам отримувати все вигідніші умови співпраці та поступово переходити на більш високий рівень. Сьогодні ми пишаємось нашими досягненнями, оскільки працюємо з лідерами з виробництва кліматичної техніки у світі, що забезпечує максимальну надійність та гарантує виготовлення продукції за сучасними технологіями.

Гарантією якості у виробництві всіх типів кондиціонерів є використання програми контролю якості, яка визначає, наскільки кондиціонер відповідає всім нормам і світовим стандартам якості, що висуваються. Обов'язкове стовідсоткове тестування всіх вузлів і комплектуючих, скрупульозний контроль за дотриманням технології складання та проведення обов'язкових випробувань кожного кондиціонера, що випускається із заводу.

Спліт-системи Mitsushito

Спліт-система це два блоки з'єднаних між собою міжблочними комунікаціями (фреонові труби, живильні і сигнальні проводи), один з яких розміщується в приміщенні, а інший на вулиці. Спліт системи бувають побутовими, напівпромисловими та промисловими.

Побутові кондиціонери

У свою чергу побутові кондиціонери бувають наступних видів: мобільні, віконні, спліт-системи (настінний кондиціонер) та мульти спліт системи. Найбільш поширеними та популярними є побутові кондиціонери. Саме тому побутові кондиціонери купляють безліч компаній. Ці компанії можна поділити на спеціалізовані та не спеціалізовані. Перші займаються продажем, встановленням, ремонтом та сервісним обслуговуванням тільки кліматичної техніки. Другі – продають майже все, а наявність у продажу кондиціонерів – це ще одна можливість заробити.

Купити побутові кондиціонери

Якщо вам необхідно купити спліт-системи, то рекомендуємо звертатися до спеціалізованих компаній. Саме в цих компаніях у вас буде можливість не тільки купити побутові кондиціонери, але й отримати професійну консультацію щодо підбору та встановлення настінного кондиціонера. Настінний кондиціонер дуже важливо правильно розмістити в приміщенні, щоб холодне повітря, що виходить, не створювало дискомфорту в зонах, де зазвичай знаходяться люди. Також важливо правильно встановити настінний кондиціонер. Адже частку неякісного монтажу припадає до 70% всіх поломок побутових кондиціонерів.

Ціни на побутові кондиціонери та спліт-системи

Побутові кондиціонери можна купити за різною ціною. Ціна за настінний кондиціонер може коливатися від 200 до 2000 USD. Ціна сильно залежить від виробника, функціональності обладнання та додаткових опцій. Дуже важливо перед покупкою кондиціонера визначитися з тим, що саме та які функції кондиціонера вам потрібні. Якщо потрібен тільки холод, то можна зупинитися на недорогій моделі. Більш дорогі кондиціонери здатні ефективно обігрівати приміщення, очищати повітря тощо. Додаткові опції та функції визначають вартість настінного кондиціонера. Зрозуміло, що на вартість кондиціонера впливає його бренд. Настінні кондиціонери відомих японських виробників мають вартість у кілька разів вищу за китайські аналоги. Але далеко не завжди ця різниця виправдана. Наприклад, найпопулярнішими кондиціонерами у світі є побутові кондиціонери китайських виробників. Це тому, що вони пропонують покупцю збалансоване поєднання в кондиціонері функціональності, надійності, якості та вартості. На нашому сайті ви можете не тільки купити спліт-системи, але замовити їх професійний монтаж, сервіс. Наші фахівці допоможуть вам купити побутові кондиціонери, правильно вибрати, оптимально підібрати та якісно встановити. Настінний кондиціонер – це оптимальне рішення для кондиціювання квартир, приватних будинків, офісів та невеликих торгових приміщень.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support