Адреса представництва Телефон: (044) 594-94-64, 097-331-77-88

Настінний кондиціонер Mitsushito SMK/SMC26LIG2

28 600 грн.
Преміальна серія інверторної спліт-системи LIG2 забезпечує комфортний клімат у приміщенні без шкоди екології. Модель поєднує в собі якісну збірку, інноваційний дизайн та високу продуктивність кондиціонера за мінімальних енерговитрат. Інверторний компресор забезпечує ефективне керування параметрами системи з економією електроенергії.
Виробник: Mitsushito
Задати запитання

Якщо Ви не знайшли відповіді на запитання на сайті, заповніть форму. Ми обов'язково вам відповімо

Інверторний кондиціонер Mitsushito серії SMK/SMC26LIG2

Преміальна серія інверторної спліт-системи LIG2 забезпечує комфортний клімат у приміщенні без шкоди для екології. Модель поєднує в собі якісну збірку, інноваційний дизайн та високу продуктивність кондиціонера за мінімальних енерговитрат. Інверторний компресор забезпечує ефективне керування параметрами системи з економією електроенергії. Оновлений пульт дистанційного керування з функцією «I FEEL» створює нові можливості управління кліматом у будинку. Фільтр «Холодна плазма» нейтралізує хвороботворні мікроорганізми у приміщенні. Режим "+8°C Heating Mode" забезпечує підтримання температури в режимі +8°C.

Ключові характеристики серії Mitsushito LIG2:

ЕКОЛОГІЧНІ. Фреон типу R32. На 5% - збільшення енергоефективності кондиціонера.
ЕКОНОМІЧНІ. Клас енергоефективності А++ свідчить про надвисоку енергоефективність пристрою за мінімального споживання електроенергії.
ДБАЙЛИВІ. Технологія Cold Plasma насичує повітря активними іонами кисню та водню, що знищує бактерії, віруси та неприємні запахи.
САМОСТІЙНІ. У режимі Heating Mode здатні підтримувати температуру +8°С, що збереже житло від заморозків на період вашої відсутності.
ЧУТЛИВІ. Функція I Feel вимірює температуру навколо пульта дистанційного керування, щоб у всьому будинку була однакова температура.
СУЧАСНІ. Функція дистанційного керування через мережу WIFI дозволить створити комфортні умови вдома ще до вашого повернення
УНІВЕРСАЛЬНІ. Інверторний компресор дозволяє використовувати кондиціонер на охолодження (-15С~+50С) та для обігріву (-25С~+30С).
ПРОСУНУТІ. Використання електронного ТРВ. Точна підтримка заданої температури.
НАДІЙНІ. Імпульсний трансформатор SMPS. Захист кондиціонера від перепаду напруги.
ЕФЕКТИВНІ. Використання дворядного теплообмінника. Збільшення ефективної площі теплообміну та покращення енергоефективності.
СТІЙКІ. Присутність підігріву картера компресора та піддону. Захист від обмерзання зовнішнього блоку та легкий запуск узимку.

Коментарі
Напишіть коментар до цього товару!
Псевдонім
E-mail
Будь ласка, напишіть коментар
Рейтинг товару
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support